Služby

video na DVD:

Převádíme levně klasické VHS, S-VHS kazety a malé VHS-C, S-VHS-C kazety do kamer na standardní DVD video formát, který lze přehrát ve vašem stolním přehrávači nebo v počítači. Více podrobností o zpracovávaných formátech a převodu VHS na DVD se dozvíte zde.

Jak na to? Stačí vyplnit jednoduchý formulář se specifikací vašeho požadavku. My se vám ozveme zpět s dalšími podrobnostmi - výslednou cenou a způsobem předání.

Převádíme také filmy z kamer a audio kazety na DVD. Jsme schopni zpracovat tyto formáty: MiniDV, Video 8, Hi8, Digital 8, 8mm celuloid - Super 8 a Normal 8.

Výsledné DVD bude mít jednoduché menu a vlastní záznam bude rozdělen do kapitol po 5 minutách pro snazší navigaci.

Provádíme též barevný potisk výsledného DVD Vámi dodaným motivem.

V případě digitalizace 8mm Celuloidového filmu bude výstupem mp4 soubor v rozlišení 1080p. Tento převod realizujeme metodou frame by frame (skenování každého snímku zvlášť). Díky této metodě jsme schopni vyprodukovat výsledný soubor ve špičkové kvalitě ve vysokém rozlišení, kterého předchozí formát DVD video není schopen. Tato metoda je ovšem časově a technicky velmi nátočná a proto je cena tohoto převodu vyšší. Za odměnu však můžete sledovat téměř historické záběry na nejmodernějších HD televizích bez chyb v přepočtu.

Po individuelní domluvě je možné převedené video sestříhat

digitalizace fotografií a dokumentů

Provádíme také scan dokumentů a fotografií. Podrobnosti viz Ceník.


Typické kalkulace:

Akce:

od 9.5. 2017 do ???
Při převodu více jak 10 kazet SLEVA 10%
od 18.2. do 4.3.2013
Sleva 20% na veškeré služby a sleva na DVD médium 10 Kč
od 11.12.2012
Nabízíme dárkové poukázky v hodnotě 1000,- a 500,- Kč